Jestem w kolejnej trasie i znów docieram do miast, w których nie ma kin.

28
lutego

Plan na kino w Twoim mieście

Plan kolejnej, marcowej trasy filmowej po Polsce obejmuje aż 34 miejscowości - w których na co dzień nie ma kina i ponad 180 seansów filmowych. Najnowsze hity będą wyświetlane m.in. w Zbąszynku, Kłodawie, Brodnicy, Wolsztynie, czy Biskupcu. Aktualna trasa kina objazdowego Provident i AXA jest już dostępna na stronie: www.plannakino.pl/trasa_kina.

Premiera za premierą

Od dziś na moim ekranie kolejne gorące premiery kinowe. W repertuarze marcowej trasy pojawią się kolejno: szalone przygody najszybszego jeża na świecie – „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Sala samobójców. Hejter” – Kontynuacja kultowego dramatu w reżyserii Jana Komasy, oraz nagrodzony 3 oskarami dramat wojenny – „1917”.  Dla najmłodszych widzów pełna przygód animowana komedia o królewnie śnieżce „Śnieżka i fantastyczna siódemka”.

Zaplanuj dzień w swoim kinie

We dwoje, całą rodziną, a może w grupie przyjaciół? Każdy może mieć swój plan na kino! Dlatego bilety są dostępne w przedsprzedaży na stronie internetowej www.plannakino.pl/kup_bilet lub w kasie kina przed seansem. Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, osobom w wieku 60+, rodzinie i opiekunom z dziećmi. W dni robocze kino zaprasza również grupy zorganizowane, w tym szkoły. Bilety grupowe w specjalnej cenie można kupić tylko w kasie kina po wcześniej rezerwacji telefonicznej pod numerem (22) 357 78 00.

Tysiące widzów, setki seansów

Plan na kino Provident i AXA to ponad 50 filmów podczas 200 dni projekcyjnych w 100 miejscowościach; ponad 1000 seansów, które obejrzy w sumie ponad 100 tysięcy widzów. Największe kino objazdowe w Polsce wyruszy w 2020 roku w 9 tras filmowych, z krótką przerwą na wakacje.

 

Do zobaczenia na czerwonym dywanie!

Plan na kino przedstawiają: Provident i AXA

Pozostałe aktualności