Cześć, tu kino! Wracam w trasę 11 września

2
września

Tęskniliście? Ja bardzo! Dlatego już w piątek 11 września ruszam w kolejną trasę kina.

W moim repertuarze znajdziecie najnowszą odsłonę kultowego "Scooby Doo!". Animacja pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę.

Dla starszych widzów mam nowy film Patryka Vegi, czyli "Pętle". Ten popularny polski reżyser pokaże Wam prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych. W filmie zobaczymy m.in. Antka Królikowskiego, który kolejny raz zaskakuje świetnie zagraną rolą.

W repertuarze znalazł się również biograficzny dramat "Zieja" z Andrzejem Sewerynem i Zbigniewem Zamachowskim w rolach głównych. Ten przeznaczony dla widzów zainteresowanych historią i ciekawymi biografiami film opowiada o księdzu Janie Zieja, który jako współzałożyciel Komitetu Obrony Robotników (KOR) został wezwany na przesłuchanie. Rozmowy z funkcjonariuszem służby bezpieczeństwa staną się przyczyną retrospektywnej wędrówki po barwnym życiu księdza, prezentacji jego niezwykłej duchowej postawy, a także opowieści o najważniejszych wydarzeniach polskiej historii wieku dwudziestego.

Pamiętajcie! W związku z sytuacją epidemiczną w kraju wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zanim kupisz bilet, zapoznaj się z aktualnymi zasadami i zaleceniami naszego kina na podstronie bezpieczeństwo

Do zobaczenia!

Pozostałe aktualności