Plan na kino w listopadzie

30
października

6 listopada rusza kolejna, VIII w tym roku trasa naszego kina. Do repertuaru dołączają trzy fantastyczne pozycje dla najmłodszych, młodzieży jak i dorosłych fanów kinowych hitów:

Psy i koty 3: Łapa w łapę - Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony, opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w przypadku sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych. Przejmuje kontrolę nad częstotliwościami, słyszanymi tylko przez zwierzęta, doprowadzając do konfliktu. Globalna wojna między psami a kotami ZNOWU WYBUCHA. Zespół poczatkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym, dobrym zwierzęcym instynktom w celu przywrócenia powszechnego porządku i pokoju między dwoma gatunkami.

Szkoła czarownic: Dziedzictwo - W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith (Cailee Spaeny) trafia do nowej szkoły po tym jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic. Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie "Szkoła czarownic" także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

TENET -  Najgorętszy tytuł tego półrocza na moim ekranie! "Tenet" najnowszy film Christophera Nolana, twórcy m.in. filmów "Incepcja", "Interstellar" i "Memento". Czym jest tytułowy "tenet"? Dlaczego film wzbudził aż takie kontrowersje wśród krytyków? Czy to rzeczywiście najgłośniejszy tytuł tego roku? Zobacz sceny akcji, jakich nie było dotąd w kinie i przekonaj się sam!

Pozostałe aktualności